Blendery

Blendery i blendery próżniowe po prostu robią robotę. Niezależnie czy chcesz lody, koktajle, smoothie, czy zupę krem – te blendery radzą sobie znakomicie. Nawet z hummusem. Teraz możecie je kupić z rabatem 10% na hasło: Pyrek.

blendery, blender, blender próżniowy, urządzenie kuchenne, mikser, blender do smoothie, blendowanie, przyrządy kuchenne, sprzęt AGD, blender na mokro i na sucho, blender wielofunkcyjny

RABAT: HASŁO RABATOWE:
10% Pyrek PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

BLENDERY – Jak skorzystać z rabatu?

Kupując blender w sklepie internetowym producenta – w koszyku zamówień zaznacz pole “Masz kod promocyjny?” a następnie wpisz poniżej hasło – Pyrek. Naciśnij przycisk “Dodaj”, rabat naliczy się automatycznie. Zapamiętaj hasło i PRZEJDŹ DO SKLEPU.

Rabat obowiązuje na blendery i inne sprzęty AGD w sklepie producenta oraz na artykuły spożywcze. Na wyciskarki poziome Alfa Pure, obowiązuje rabat 8% na hasło: Pyrek-8, a na prasy do oleju rabat 5% na hasło: Pyrek-5.


Więcej o blenderach

Blendery kielichowe (te z dzbanem) i próżniowe są niezastąpionymi narzędziami w dzisiejszej kuchni, oferując szereg zalet, które ułatwiają przygotowywanie różnorodnych potraw i napojów. Co najważniejsze, nasze posiłki mogą być urozmaicone, wręcz każdego dnia inne.

Blendery kielichowe, znane również jako standardowe blendery, są wszechstronnymi urządzeniami, które umożliwiają miksowanie, kruszenie, siekanie i blendowanie różnych składników. Ich głównymi zaletami są szybkość, duża siła i wygoda użytkowania. Dzięki mocnym silnikom (aż 10 lat gwarancji na silnik) i ostrym ostrzom, blendery kielichowe radzą sobie z łatwością zarówno z miękkimi owocami i warzywami, jak i twardszymi składnikami, takimi jak lód czy orzechy. Są idealne do przygotowywania smoothie, zup, sosów, dipów, a także do rozdrabniania składników na mąkę czy puree. Dodatkowo, ich łatwa obsługa i prostota konstrukcji sprawiają, że są świetnym wyborem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kucharzy.

Wielu z naszych widzów i czytelników przykłada szczególną wagę do zdrowia. Dlatego warto zwrócić uwagę na blendery próżniowe – to nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się innowacyjną technologią próżniową. Główną zaletą tego rodzaju blenderów jest możliwość wykonywania mieszanki w warunkach pozbawionych powietrza, co pozwala na zachowanie pełni smaku, aromatu i wartości odżywczych składników. Dzięki usunięciu powietrza z kielicha, proces utleniania jest znacznie ograniczony, co sprawia, że koktajle i smoothie zachowują swoją świeżość na dłużej. Ponadto, blendery próżniowe pozwalają na osiągnięcie gładkiej i kremowej konsystencji napojów oraz zmniejszenie ilości piany podczas blendowania. To doskonały wybór dla osób dbających o zdrowy tryb życia i jak najlepsze wykorzystanie składników. Z każdego owocu, warzywa i innych produktów warto wycisnąć wszystko, co najlepsze i najzdrowsze.

Podsumowując, zarówno blendery kielichowe, jak i próżniowe, posiadają wiele zalet, które ułatwiają i usprawniają pracę w kuchni. Decydując się na jeden z nich, warto wziąć pod uwagę swoje potrzeby i preferencje, aby cieszyć się pełnymi korzyściami płynącymi z ich używania podczas codziennego gotowania i przygotowywania zdrowych, pysznych posiłków. Dodatkowy rabat 10% dla naszych czytelników z pewnością pomoże w wyborze.

ZOBACZ TUTAJ jak robimy hummus i pastę Tahini z wykorzystaniem blendera ALFA


 

RABAT: HASŁO RABATOWE:
10% Pyrek PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

 


 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ Z RABATAMI