Pierwsza książka Wiejskich Inspiracji

Nasza pierwsza książka: “ZMIEŃ swój ŚWIAT” otwiera oczy wielu ludziom, którzy żyją w dzisiejszym świecie, myśląc, że to, co widzą jest prawdą. Ta książka to już nie tylko ogrodnictwo, czy zdrowe odżywianie, jak mógłbyś się po nas spodziewać, jeśli już jakiś czas nas śledzisz. Poruszyliśmy w niej o wiele więcej tematów.

Nasza misja to pomóc ludziom poznać prawdę, zrozumieć, że warto się zatrzymać i zastanowić jak to wszystko, co widzimy dookoła działa, po co się nas ogłupia, po co wyłącza się nam myślenie i zdolności logicznej analizy.

Dalej przedstawiamy, jak wyłączenie naszego myślenia działa na wszelkie aspekty naszego życia. Co ma z tym wspólnego właśnie rolnictwo, ogrodnictwo, zdrowie, odżywianie. Ale to jeszcze nie koniec…

W skrócie. W książce znajdziesz zatem wiele informacji i konkretnych przykładów na temat rozwoju świadomości, zmiany przekonań. Znajdziesz w niej dużo motywacji do działania, do zmiany swojego życia, byś mógł być samowystarczalny, niezależny, bezpieczny. Oczywiście nie pomijamy kwestii ogrodnictwa, permakultury, naturalnych metod uprawy, zdrowego odżywiania. Zamieszczamy też mnóstwo źródeł, miejsc, z których można czerpać wiedzę, tytułów, linków. Poruszamy wiele tematów związanych z ekowioską, ekoosadą. Poniżej znajdziesz jeszcze szerszy opis i info, w jaki sposób możesz mieć tę książkę dla siebie.

Jeśli chcesz śledzić postępy tego projektu – zasubskrybuj nasz kanał filmowy TUTAJ.

Książka, która otwiera oczy

By podnieść znacząco swoją świadomość, potrzebne Ci jest sporo konkretów z innych źródeł niż media masowego rażenia. Do tego przyda się również odrobina wiedzy o psychologi, interakcjach międzyludzkich, manipulacji. By móc oddolnie stworzyć sobie zupełnie inne, nowe, niezależne życie, które będzie opierać się na zdrowiu, szczęściu, dobrych relacjach z innymi, warto poznać parę pomysłów, konkretnych przykładów, rozwiązań, które nawet jeśli gdzieś już się pojawiły, to zostały przez nas znacznie udoskonalone. To wszystko, to tylko skromna część tego, co napisałem dla Ciebie, Przyjacielu, w książce pod tytułem: “ZMIEŃ swój ŚWIAT”.

Zmień swój świat - książkaTa książka, to wstęp do wszystkiego, co może być dobre. To zupełnie nowa filozofia życia, w której już nie chodzi o to, kto ma więcej dóbr, lecz jakie ma życie. W końcu nawet najbogatsi, o największej władzy, którzy tak bardzo chcą upodlić ten świat, po śmierci nie zabiorą ze sobą niczego więcej, poza tym, co przeżyli na Ziemi. A co przeżyli? Marne to ich życie, pełne kompleksów…

Opisałem zupełnie inną wizję życia, wizję, którą poniekąd już realizujemy, z Agatką i nie tylko. Wizję, którą znacznie poszerzę i pokażę Wam jak ją zrealizować w praktyce. Można więc spokojnie powiedzieć, że ta książka, to nie tylko opowieść o świadomości, ale również przewodnik, poradnik pod każdym względem.

Co jeszcze znajdziesz w tej książce? Przedstawię Ci na jakich zasadach funkcjonuje świat w rzeczywistości, a na jakich masz wiedzieć, że funkcjonuje. Jeśli oglądałeś film: “Matrix”, to co nie co już o tym wiesz. Podpowiem Ci również, gdzie znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Wiem, że jeśli czytasz te słowa, to masz mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Część odpowiedzi dostaniesz od razu, a reszty podpowiem Ci gdzie szukać. Podpowiem Ci także sposób na to, że da się nie szukać…

Opowiem Ci więcej o naszej historii, jakiej mogłeś nie znać do tej pory. Przekażę Ci podstawową wiedzę na temat zdrowia, której nie powie Ci lekarz. Inaczej mówiąc, zebrałem w tej książce wiedzę z dziesiątek źródeł, stworzyłem swego rodzaju streszczenie, byś dostał tę wiedzę w pigułce. Dostaniesz także całą listę kolejnych dziesiątek źródeł wiedzy, w których znajdziesz prawie wszystko, czego możesz potrzebować. Żadne miejsce, w którym tę wiedzę znajdziesz, nie jest, jak się domyślasz, promowane w mediach, czy polecane przez “znanych ekspertów”. Zebrałem to wszystko dla Ciebie, byś nie tracił już czasu na szukanie i mógł zacząć od razu działać – rozwijać swoją świadomość, wzmacniać zdrowie, a być może zacząć życie na nowo, także w nowym miejscu, gdyż…

Przedstawię Ci konkretny i rzeczowy plan na niezależne, naturalne rolnictwo i ogrodnictwo. Książka jest też wstępem do wolności, samowystarczalności, niezależności, również finansowej. Wiem, że pieniądze choć nie są ważne, to jednak są nam wszystkim potrzebne. Znajdziesz więc w książce mnóstwo pomysłów nie tylko jak pieniądze zarabiać, ale również jak je oszczędzić.

W książce bardzo szeroko poruszam temat nie tylko ogrodu naturalnego, ale również idei ekowioski, możliwości i zagrożeń, jakie za sobą niesie. Daję też konkretne pomysły na zupełnie inne rozwiązania bezkonfliktowej współpracy w ekowiosce. Dzięki tej książce z pewnością dowiesz się i będziesz mógł przemyśleć, czy ekowioska jest dobrym pomysłem dla Ciebie i Twojej rodziny. Dam Ci także coś więcej, coś szczególnego. Podpowiem Ci kilka sposobów na to, byś mógł być częścią ekowioski, jednocześnie nie zmieniając miejsca zamieszkania. To bardzo dobre pomysły dla wszystkich, którzy nie chcą, bądź nie mogą się przeprowadzić, ale pragną zmienić swoje życie.

RABATY od firm i sklepów dla naszych Czytelników

Chcesz przeczytać tę książkę?

Książkę może otrzymać od nas każdy, nawet jeśli nie może wesprzeć nas finansowo!

Podstawowym naszym celem jest stworzenie największego Ogrodu Naturalnego w Polsce, by móc wszystkich inspirować, edukować, prowadzić kursy i warsztaty. Dlatego właśnie wsparcie finansowe to dla nas teraz największa pomoc. Jeśli pomożesz – nasz plan się uda i przez najbliższe lata będziesz mógł obserwować, na naszym kanale i blogu, jak rozwija się Ogród Naturalny i Ekowioska. Jeśli wesprzesz nas finansowo a dodatkowo podsuniesz ten pomysł swoim znajomym czy rodzinie lub też udostępnisz nasze przesłanie – pomożesz nam podwójnie.

  • Zmień swój świat - książka100 zł – to podstawowa cegiełka. Dziękujemy za nią. Za tę właśnie pomoc odwdzięczymy się książką “ZMIEŃ swój ŚWIAT”, gdy tylko zostanie w pełni ukończona (najpewniej w pierwszej połowie tego roku). Książkę wyślemy Ci na adres mailowy w formie elektronicznej (ebook, pdf) z autografem na pierwszej stronie.
  • 200 zł i każda wyższa kwota – to już naprawdę duże cegły, dziękujemy z całego serca. Odwdzięczymy się również książką w wersji elektronicznej wraz ze specjalną dedykacją lub imiennym, dedykowanym tylko dla Ciebie autografem.

Jeśli nie masz pieniędzy…

Chcielibyśmy, byście wiedzieli i rozumieli, że nie robimy tego wszystkiego dla pieniędzy i nie zależy nam tylko na pieniądzach. I tak każdą złotówkę przeznaczymy na stworzenie tego projektu, by dzięki niemu móc przekazywać praktyczną wiedzę z naszych doświadczeń i pomóc wielu ludziom zmienić ich dotychczasowe życie. Dlatego jeśli nie stać Cię na wsparcie nas finansowo, jeśli nie stać Cię na podstawową cegiełkę – możesz nic nie wpłacać lub jeśli sumienie Ci nie pozwala, to symboliczną złotówkę czy 10 zł. I tak prześlemy Ci książkę, za samo “dziękuję”, wystarczy, że do nas napiszesz maila (projekt@wiejskieinspiracje.pl), opowiesz o swojej sytuacji i o sobie. Zrozumcie, że pieniądze to nie wszystko, liczy się przede wszystkim człowiek. Każdy powinien mieć możliwość przeczytania tej książki i szansy zmiany życia na lepsze.

  • Znacznie większe kwoty wsparcia. Jeśli chcesz wesprzeć nas znacznie większą kwotą niż 200 zł – skontaktuj się najpierw proszę, na naszego maila (projekt@wiejskieinspiracje.pl). Oczywiście już z góry z całego serca dziękujemy Ci za pomoc.
  • Współpraca i inne formy wsparcia – zobacz TUTAJ.

Jak wpłacić cegiełkę?

Cegiełki możesz wpłacić na konto w Banku Millennium:
Dane do przelewu:
Odbiorca przelewu: Adam Jakubiak
Numer konta: PL 71 1160 2202 0000 0002 8118 0410
Tytuł przelewu: Darowizna (nie wpisuj w tytule swoich danych, telefonu, nazwiska, haseł ani żadnych innych słów, tylko samo “darowizna”). Jeśli wpłacisz którąś z cegiełek – napisz do nas KONIECZNIE wiadomość e-mail na adres: projekt@wiejskieinspiracje.pl byśmy w podziękowaniu mogli przesłać Ci książkę, od razu jak tylko będzie gotowa (najpewniej w pierwszej połowie tego roku).

Dowiedz się więcej o Ekowiosce – EkoSąsiedztwie.

Dowiedz się więcej o projekcie Ogrodu Naturalnego.

Masz ziemię / gospodarstwo, które może nas zainteresować – sprawdź tutaj.

Jeśli chcesz śledzić postępy tego projektu – zasubskrybuj nasz kanał filmowy TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments