Wiejskie Inspiracje – nasze i Wasze

Dla wszystkich naszych Czytelników i Widzów, którzy chcieliby zainspirować innych – uruchamiamy możliwość nadsyłanie do nas Waszych materiałów. Zainspiruj, pochwal się, pokaż wszystkim jak wygląda Twoja wieś, Twój dom, Twój ogród, Twoje życie na wsi. Materiały nadsyłajcie do nas w 5 kategoriach, które poniżej opiszemy. Szczegóły techniczne również poniżej.

1: Artykuły, opowieści, historie

Przeprowadzka na wieśNie wiem, czy coś tak bar­dzo inspi­ruje, jak czy­jaś histo­ria. Tak wielu ludzi inspiruje się tym, co zrobili inni i dzięki temu równie sami to osiągają. Czekamy zatem na Waszą historię, na Wasze opowieści w dwóch tematach:

 • Przeprowadzka na wieś
 • Życie na wsi

Jeśli masz pomysł na zupełnie inny temat – jesteśmy otwarci na sugestie. Opisz nam co tylko chcesz, dorzuć kilka zdjęć i historia gotowa. Jak ją przesłać? Opisujemy poniżej.

HISTORIE JUŻ OPUBLIKOWANE:

Historia Joanny z Baranówki
Historia Anny z Górek

Przeprowadzka na wieś - własny domek2: Galerie zdjęć

Jeśli nie masz talentu do pisania, a jednak chcesz pokazać coś swojego – prześlij nam swoje zdjęcia, z krótkim tytułem, co jest na każdym zdjęciu:
 • Wasze ogrody, pola
 • Wasze domy, budynki gospodarcze, altany, tarasy
 • Wasze zwierzaki
 • Wasze życie na wsi
 • Wasze najbliższe wiejskie okolice

A może w Twoich zbiorach znajdą się jeszcze inne zdjęcia, które są warte, by ujrzeć światło dzienne i zainspirować innych? Jak je przesłać? Opisujemy poniżej.

3: Filmy

Nie ukrywamy, że na filmach zależy nam najbardziej. Wszyscy uwielbiamy oglądać filmy, zwłaszcza te życiowe, prawdziwe, inspirujące, autentyczne, swojskie. Nawet jeśli do tej pory nie odważyłeś się niczego nagrać, a tym bardziej pokazać światu, to czy właśnie teraz nie staje przed Tob niepowtarzalna szansa i okazja? W dzisiejszych czasach nagrywać może już każdy, głównie dzięki telefonom. Trzeba to wykorzystać.

Tak, jak ze zdjęciami, tematyka będzie podobna + coś więcej:

 • Wasze ogrody, pola
 • Wasze domy, budynki gospodarcze, altany, tarasy
 • Wasze zwierzaki
 • Wasze życie na wsi
 • Wasze najbliższe wiejskie okolice
 • Wasze przepisy kulinarne (to może być hit)
 • Wasze pozdrowienia – dla nas, dla innych, dla kogo chcecie (krótki kilku-, kilkunastosekundowy filmik)

Macie pomysł na coś jeszcze – jesteśmy otwarci na każdą sugestię.

 

 

Jak przesłać treść i zdjęcia?

Historię, którą chcesz przekazać możesz napisać w pliku lub bezpośrednio w mailu. Dorzuć do tego jakieś zdję­cia i prze­ślij całość na naszego maila: kontakt@Wiej­skie­In­spi­ra­cje. pl, KONIECZNIE z dopi­skiem w tre­ści maila:

”Wyra­żam zgodę na publi­ka­cję prze­sła­nej przeze mnie tre­ści oraz zdjęć na blogu www.Wiej­skie­In­spi­ra­cje.pl. Infor­muję, że jestem auto­rem tek­stu oraz zdjęć, które przed­sta­wiają moją wła­sność lub mój wize­ru­nek. Wyra­żam zgodę na publi­ka­cję dobro­wol­nie i nie pobie­ram z tego tytułu żad­nych opłat”.

Histo­rię, którą stwo­rzysz opu­bli­kuję w osob­nym wpi­sie. Będzie tam tylko Twoja histo­ria i Twoje zdję­cia. I będzie to na pewno ogromna inspi­ra­cja dla innych. Może wła­śnie dzięki Tobie ktoś odważy się, np. prze­pro­wa­dzić na wieś ;).

Jak przesłać filmy?

Jeśli zamiast pisać, wolisz nagrywać i w filmie opowiesz swoją historię, a może pokażesz od razu swoje miejsce na ziemi lub nagrasz materiał na któryś z wymienionych przez nas tematów – zrób to koniecznie. Nagraj film z Twoją / Waszą historią i prześlij go do nas.

Filmy najlepiej przesłać za pośrednictwem transferu online. Proponuję najprostszy w obsłudze WeTransfer, który znajdziesz TUTAJ. Jest bezpłatny. Wchodzisz na stronę, zaznaczasz plik, który chcesz przesłać, podajesz swój adres e-mail, podajesz nasz adres e-mail: kontakt@Wiej­skie­In­spi­ra­cje. pl oraz treść wiadomości, koniecznie z dopiskiem:

„Film przesłany przeze mnie w załączniku tej wiadomości przedstawia mnie, moją rodzinę lub moją posiadłość. Jestem autorem tego filmu i wyrażam zgodę na jego nieodpłatną publikację na stronie www.WiejskieInspiracje.pl oraz w Social Mediach i na kanale YouTube, należących do tej strony.”

I już. Do filmu dołączymy naszą czołówkę oraz zakończenie i umieścimy przede wszystkim na naszym kanale na Youtube.

HISTORIE JUŻ OPUBLIKOWANE:

Historia Joanny z Baranówki
Historia Anny z Górek

 

Cze­kam z nie­cier­pli­wo­ścią na Wasze komen­ta­rze lub na kolejne maile z histo­riami, zdjęciami, filmami.
Bądźmy dla sie­bie nawza­jem inspi­ra­cją!

Trzymamy kciuki

Agatka & Adam