Ogród naturalny projekt

Projekt OGRÓD NATURALNY + EKOWIOSKA -> EKOSĄSIEDZTWO to nasz największy, życiowy projekt, wspierany przez naszych Widzów i Czytelników.

Ogród Wiejskich Inspiracji z góry
Nasz pierwszy ogród permakulturowy

W dużym skrócie: w latach 2019-2022 stworzyliśmy nasz pierwszy ogród permakulturowy na Mazowszu, który mogliście oglądać na naszym kanale. Jednak postanowiliśmy sprzedać dotychczasowe siedlisko i przenieść się w inny rejon Polski, zakupić znacznie większą ziemię, a następnie stworzyć największy w Polsce Ogród Naturalny połączony z EkoSąsiedztwem – miejscem, w którym zamieszka kilka świadomych rodzin, tworząc początek nowego, lepszego świata, ale na starych zasadach.

Znaleźliśmy odpowiednie siedlisko – na razie 7,2 ha, które będziemy chcieli powiększyć. Teraz szukamy świadomych, zaangażowanych, wyjątkowych ludzi, którzy chcieliby współtworzyć EkoSąsiedztwo (zobacz więcej).

Być może tak będzie wyglądać nasza przyszła Ekowioska

W ten sposób chcielibyśmy dalej inspirować, ale również edukować wszystkich zainteresowanych i przyszłe pokolenia, jak można wrócić do natury, nie niszcząc środowiska, odzyskać zdrowie, być samowystarczalnym i niezależnym. Wciąż będziemy nagrywać filmy, ale także tworzyć książki (pierwsza jest w trakcie tworzenia), poradniki, a w nowym miejscu również kursy i warsztaty.

Jeśli nasza idea podoba Ci się – poznaj więcej szczegółów i wesprzyj ją. Dziękujemy.

Jeśli chcesz śledzić postępy tego projektu – zasubskrybuj nasz kanał filmowy TUTAJ.


Poznaj szczegóły projektu Ogród Naturalny + Ekowioska:

Ogród Naturalny Szukamy ziemi Wsparcie
Ekowioska Książka “ZMIEŃ swój ŚWIAT” Świadomość
3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek

Witam, rozważcie czy eko nie zastàpić natura lub coś w tym klimacie, to wtedy jest szansa na sukces. Dziś wszystko co z eko to równoważne z głupotà, faszyzmem czy innym lewactwem. Pozdrawiam i dozo kiedyś/gdzieś. 🌹🍻😀🖐