Ogród naturalny projekt

Projekt OGRÓD NATURALNY + EKOWIOSKA -> EKOSĄSIEDZTWO to nasz największy, życiowy projekt, wspierany przez naszych Widzów i Czytelników.

Ogród Wiejskich Inspiracji z góry
Nasz pierwszy ogród permakulturowy

W dużym skrócie: w latach 2019-2022 stworzyliśmy nasz pierwszy ogród permakulturowy na Mazowszu, który mogliście oglądać na naszym kanale. Jednak postanowiliśmy sprzedać dotychczasowe siedlisko i przenieść się w inny rejon Polski, zakupić znacznie większą ziemię, a następnie stworzyć największy w Polsce Ogród Naturalny połączony z EkoSąsiedztwem – miejscem, w którym zamieszka kilka świadomych rodzin, tworząc początek nowego, lepszego świata, ale na starych zasadach.

Szukamy odpowiedniego siedliska, gospodarstwa, ziemi, działki (zobacz więcej) oraz świadomych, zaangażowanych, wyjątkowych ludzi, którzy chcieliby współtworzyć EkoSąsiedztwo (zobacz więcej).

Być może tak będzie wyglądać nasza przyszła Ekowioska

W ten sposób chcielibyśmy dalej inspirować, ale również edukować wszystkich zainteresowanych i przyszłe pokolenia, jak można wrócić do natury, nie niszcząc środowiska, odzyskać zdrowie, być samowystarczalnym i niezależnym. Wciąż będziemy nagrywać filmy, ale także tworzyć książki (pierwsza już jest na ukończeniu), poradniki, a w nowym miejscu również kursy i warsztaty.

Jeśli nasza idea podoba Ci się – poznaj więcej szczegółów i wesprzyj ją. Dziękujemy.

Jeśli chcesz śledzić postępy tego projektu – zasubskrybuj nasz kanał filmowy TUTAJ.


Poznaj szczegóły projektu Ogród Naturalny + Ekowioska:

Ogród Naturalny Szukamy ziemi Wsparcie
Ekowioska Książka „ZMIEŃ swój ŚWIAT” Świadomość
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek

Witam, rozważcie czy eko nie zastàpić natura lub coś w tym klimacie, to wtedy jest szansa na sukces. Dziś wszystko co z eko to równoważne z głupotà, faszyzmem czy innym lewactwem. Pozdrawiam i dozo kiedyś/gdzieś. 🌹🍻😀🖐