RABATY dla naszych Czytelników i Widzów

Jako blog i vlog Wiejskie Inspiracje współpracujemy z wieloma firmami, producentami, sklepami czy usługodawcami. Część z tych firm udziela dla naszych Czytelników i Widzów stałych rabatów lub informuje o czasowych, atrakcyjnych promocjach.

Specjalnie dla Was będziemy publikować wszystkie rabaty i promocje na tej stronie. Mamy nadzieję, że przydadzą się Wam.


RABATY 10%


ALFA - wyciskarki, prasy do oleju, blenderyALFA – polska firma produkująca wyciskarki wolnoobrotowe, prasy do oleju i blendery. Na urządzenia ALFA mamy dla Was duży rabat lub 10-letnią gwarancję! W ofercie także pestki, ziarna, orzechy, nasiona, bakalie również z rabatem! Czytaj dalej!

Adres sklepu producenta: www.SokiWyciskane.pl

Udostępniamy Wam 3 kody rabatowe na sprzęt i artykuły spożywcze.

Kod 1: „PYREK” – po wpisaniu tego kodu otrzymujesz 10% rabatu na wszystkie pestki, ziarna, orzechy oraz większość artykułów spożywczych i olejów z oferty sklepu: www.SokiWyciskane.pl, rabat obowiązuje również na książkę: „Moc życia żywych olejów”.

Kod 2: „PYREK10%” – po wpisaniu tego kodu otrzymujesz 10% rabatu na sprzęt ALFA (blender, wyciskarki wolnoobrotowe, prasy do oleju) – sprzęt ma gwarancję 2 lata na całość + 10 lat na silnik urządzenia.

Kod 3: „PYREK10LAT” – po wpisaniu tego kodu otrzymujesz 2% rabatu na sprzęt ALFA (blender, wyciskarki wolnoobrotowe, prasy do oleju) oraz gwarancję 10 lat na całe urządzenie.

Kody wpisujecie w polu: KUPONY, bez cudzysłowu ” „, w czasie zakupów w sklepie: www.SokiWyciskane.pl, dzięki czemu naliczą się Wam odpowiednie rabaty. Można łączyć kod 1 z kodem 2 lub 3. Należy je po prostu wpisać oba, najpierw jeden i zatwierdzić, a potem drugi, również zatwierdzić.


Drzewka owocowe 24 - drzewa i krzewy owocowe, sklep internetowy, szkółka drzew i krzewówDRZEWKA OWOCOWE 24 – polski producent drzew i krzewów owocowych, również starych odmian, a także nietypowych i rzadko spotykanych.

Adres sklepu producenta: www.DrzewkaOwocowe24.pl

Aby uzyskać rabat 10%, podaj w trakcie zakupów hasło – Wiejskie Inspiracje – w odpowiedniej rubryce oraz dopisz hasło w polu: „Uwagi do zamówienia”. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty ze sklepu.


RABATY 5%


Arlen Team - szklarnie z poliwęglanuARLEN TEAM – przedstawiciel producenta szklarni z poliwęglanu i nie tylko.

Adres sklepu producenta: www.Sklep.ArlenTeam.pl

Aby uzyskać rabat 5%, podaj w trakcie zakupów przez infolinię hasło – Wiejskie Inspiracje. Jeśli kupujesz przez internet – podaj hasło w odpowiedniej rubryce oraz wpisz je w polu: „Uwagi do zamówienia”. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie producenta.


Siatex - ogrodzeniaSIATEX – polski producent ogrodzeń i siatek.

Adres sklepu producenta: www.Ogrodzenia24.eu 

Aby uzyskać rabat 5%, podaj w trakcie zakupów przez infolinię hasło – Wiejskie Inspiracje. Jeśli kupujesz przez internet – podaj hasło w odpowiedniej rubryce oraz wpisz je w polu: „Uwagi do zamówienia”. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie producenta.


Mildrew - nadstawki na paletyMILDREW – polski producent nadstawek na palety – idealnie nadających się na grządki podwyższone.

Adres strony producenta: www.NadstawkiNaPalety.pl

Aby uzyskać rabat 5%, podaj w trakcie zakupów przez infolinię hasło – Wiejskie Inspiracje, lub napisz hasło w wiadomości e-mail. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie producenta.


BEZ RABATU, ale WARTOŚCIOWE i GODNE POLECENIA:


biokurier - sklep eko, rabaty, promocjeBioKurier – polski sklep EKOlogiczny – produkty eko, książki i poradniki eko, zero waste.

Adres strony producenta: www.sklep.biokurier.pl

Z naszego punktu widzenia na szczególną uwagę w tym sklepie zasługują ekologiczne poradniki, z których my na co dzień  korzystamy.