RABATY dla naszych Czytelników i Widzów

Jako blog i vlog Wiejskie Inspiracje współpracujemy z wieloma firmami, producentami, sklepami czy usługodawcami. Część z tych firm udziela dla naszych Czytelników i Widzów stałych rabatów lub informuje o czasowych, atrakcyjnych promocjach.

Specjalnie dla Was będziemy publikować wszystkie rabaty i promocje na tej stronie. Mamy nadzieję, że przydadzą się Wam.


RABATY 10%


ALFA - wyciskarki, prasy do oleju, blenderyALFA – polska firma produkująca wyciskarki wolnoobrotowe, prasy do oleju i blendery. Na urządzenia ALFA jest 10-letnia gwarancja!

Adres sklepu producenta: www.SokiWyciskane.pl

Aby uzyskać rabat 10%, podaj w trakcie zakupów hasło – Pyrek – w odpowiedniej rubryce. Rabat obowiązuje na wszystkie urządzenia marki ALFA oraz na książkę „Moc życia żywych olejów”.


Drzewka owocowe 24 - drzewa i krzewy owocowe, sklep internetowy, szkółka drzew i krzewówDRZEWKA OWOCOWE 24 – polski producent drzew i krzewów owocowych, również starych odmian, a także nietypowych i rzadko spotykanych.

Adres sklepu producenta: www.DrzewkaOwocowe24.pl

Aby uzyskać rabat 10%, podaj w trakcie zakupów hasło – Wiejskie Inspiracje – w odpowiedniej rubryce oraz dopisz hasło w polu: „Uwagi do zamówienia”. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty ze sklepu.


RABATY 5%


Siatex - ogrodzeniaSIATEX – polski producent ogrodzeń i siatek.

Adres sklepu producenta: www.Ogrodzenia24.eu 

Aby uzyskać rabat 5%, podaj w trakcie zakupów przez infolinię hasło – Wiejskie Inspiracje. Jeśli kupujesz przez internet – podaj hasło w odpowiedniej rubryce oraz wpisz je w polu: „Uwagi do zamówienia”. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie producenta.


Mildrew - nadstawki na paletyMILDREW – polski producent nadstawek na palety – idealnie nadających się na grządki podwyższone.

Adres strony producenta: www.NadstawkiNaPalety.pl

Aby uzyskać rabat 5%, podaj w trakcie zakupów przez infolinię hasło – Wiejskie Inspiracje, lub napisz hasło w wiadomości e-mail. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie producenta.