Artykuły do domu i ogrodu

Dobry ogrodnik potrzebuje nie tylko narzędzi do swojego ogrodu, czy porządnej szklarni, ale również tak ważne akcesoria, jak choćby słoiki na przetwory, czy sprzęty potrzebne przy przetwarzaniu owoców i warzyw. A czasem dobry leżak, by po prostu odpocząć w ogrodzie… Takie artykuły do domu i ogrodu znajdziesz w sklepie KADAX a dodatkowo otrzymasz 5% rabatu na hasło: wiejskieinspiracje.

sklep internetowy, produkty do domu, produkty do kuchni, produkty do ogrodu, produkty do warsztatu, wyposażenie domu, akcesoria kuchenne, narzędzia ogrodnicze, akcesoria do pieczenia, pielęgnacja ogrodu, garnki i patelnie, konewki, drabiny, słoiki na przetwory, słoje, kompostowniki, krzesełka, leżaki

RABAT: HASŁO RABATOWE:
5%

 

wiejskieinspiracje PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

Jak skorzystać z rabatu?

Gdy wybrane już masz artykuły do domu, ogrodu i warsztatu w sklepie internetowym KADAX – w koszyku zamówień kliknij „PRZEJDŹ DO KASY” a następnie w panelu „Podsumowanie zamówienia” kliknij „Zastosuj kod rabatowy”. Wpisz hasło – wiejskieinspiracje. Naciśnij przycisk „Zastosuj zniżkę”, rabat naliczy się automatycznie. Zapamiętaj hasło i PRZEJDŹ DO SKLEPU.

Rabat obowiązuje na wszystkie produkty w sklepie KADAX.


Artykuły do domu, ogrodu i warsztatu

Kadax – sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór artykułów do domu, ogrodu i warsztatu. W swojej ofercie posiada produkty do kuchni, salonu, łazienki i wiele innych, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.

Sklep Kadax to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz przede wszystkim do swojego domu i ogrodu. Od mebli ogrodowych, przez artykuły biurowe, po wyposażenie warsztatu. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i z szybkim czasem dostawy, a dodatkowo z rabatem.

Oto lista kilkunastu kategorii produktów między innymi dostępnych w sklepie Kadax:

 1. Wyposażenie wnętrz
 2. Meble ogrodowe
 3. Akcesoria kuchenne
 4. Wyposażenie łazienki
 5. Artykuły biurowe
 6. Narzędzia budowlane
 7. Dekoracje i dodatki
 8. Wyposażenie warsztatu
 9. Oświetlenie
 10. Elektronika domowa
 11. Artykuły do przechowywania
 12. Chemia gospodarcza
 13. Akcesoria do sprzątania
 14. Meble do salonu
 15. Wyposażenie ogrodu
 16. Narzędzia ogrodnicze
 17. Sprzęt AGD
 18. Artykuły dla zwierząt
 19. Akcesoria do samochodu
 20. Zabawki i gry

 

RABAT: HASŁO RABATOWE:
5%

 

wiejskieinspiracje PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

 


 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ Z RABATAMI