Prasy do oleju

Prasy do oleju tłoczonego na zimno, czyli w temperaturach poniżej 50 stopni C.  – znacznie tańsze niż przed rokiem – wtedy kosztowały między 2300 zł a 2600 zł. Dzisiaj możecie je kupić poniżej 1700 zł a dodatkowo jest 5% rabatu na hasło: Pyrek-5.

Prasa do oleju Alfa 5% rabatu

RABAT: HASŁO RABATOWE:
5%

 

Pyrek-5 PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

Jak skorzystać z rabatu?

Kupując prasę do oleju w sklepie internetowym producenta – w koszyku zamówień zaznacz pole “Masz kod promocyjny?” a następnie wpisz poniżej hasło – Pyrek-5. Naciśnij przycisk “Dodaj”, rabat naliczy się automatycznie. Zapamiętaj hasło i PRZEJDŹ DO SKLEPU.

Rabat obowiązuje tylko na prasy do oleju w sklepie producenta. Na wyciskarki poziome Alfa Pure, obowiązuje rabat 8% na hasło: Pyrek-8. A na wszystkie inne sprzęty AGD oraz produkty spożywcze obowiązuje rabat 10% na hasło: Pyrek.


Największe korzyści z olejów tłoczonych na zimno

  1. Zachowanie wartości odżywczych – oleje tłoczone na zimno są produkowane bez użycia wysokiej temperatury, co pomaga zachować większą część naturalnych wartości odżywczych, takich jak witaminy, przeciwutleniacze i kwasy tłuszczowe.
  2. Właściwości zdrowotne – Oleje tłoczone na zimno zawierają większe ilości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak kwas oleinowy, linolowy i alfa-linolenowy, a także kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które mają korzystny wpływ na zdrowie serca, mózgu, układu krążenia, układu odpornościowego, itd. Oleje tłoczone na zimno pomagają w trawieniu i wchłanianiu składników odżywczych z innych pokarmów. Pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci.
  3. Lepszy smak – w porównaniu z olejami rafinowanymi, oleje tłoczone na zimno mają bardziej intensywny smak i aromat, co może poprawić smak potraw i przekąsek.
  4. Mniej przetworzone – oleje tłoczone na zimno są mniej przetworzone niż ich odpowiedniki rafinowane, co może być korzystne dla osób preferujących produkty naturalne i minimalnie przetworzone. Są bezpieczniejsze dla zdrowia, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak chemikalia i rozpuszczalniki, które są używane przy produkcjach przemysłowych. Te oleje, dzięki prasie, wytwarzasz samodzielnie w domu, prosto z ziaren, nasion, orzechów czy pestek.
  5. Są ekologiczne – oleje tłoczone na zimno są bardziej ekologiczne, ponieważ proces produkcji nie wymaga użycia chemikaliów ani wysokiej temperatury, co przyczynia się do zmniejszenia wpływu na środowisko

Oleje tłoczone na zimno są dobrym wyborem dla osób, które chcą wprowadzić do swojej diety zdrowe tłuszcze roślinne, które zachowują większość swoich wartości odżywczych.

TUTAJ możesz zobaczyć film z prezentacją prasy do oleju.

TUTAJ możesz zobaczyć film, w którym sprawdzamy ile się da wytłoczyć oleju z poszczególnych rodzajów ziaren.


 

RABAT: HASŁO RABATOWE:
5%

 

Pyrek-5 PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

 


 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ Z RABATAMI