PRASA DO OLEJU przemysłowa

Jeśli masz dużą rodzinę i spożywacie oleje tłoczone na zimno w ilościach hurtowych, może Ci się przydać prasa do oleju przemysłowa. Ale jeszcze lepiej sprawdzi się ona w produkcji olejów, realizacji zleceń od klientów, gastronomii. Teraz możecie je kupić z rabatem 10% na hasło: Pyrek.

przemysłowa prasa do oleju, ekstrakcja oleju, maszyna do tłoczenia oleju, przetwórstwo olejowe, technologia tłoczenia, wydajność tłoczenia, prasa olejowa, przemysłowe urządzenie do oleju, proces tłoczenia oleju, nowoczesna technologia tłoczenia, prasa do olejów roślinnych, profesjonalne tłoczenie oleju, innowacyjna prasa olejowa, tłoczenie na zimno,   automatyczna prasa do oleju, technika ekstrakcji oleju, prasa do produkcji oleju, przemysłowe metody tłoczenia

RABAT: HASŁO RABATOWE:
10% Pyrek PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

Jak skorzystać z rabatu?

Kupując przemysłową prasę do oleju w sklepie internetowym producenta – w koszyku zamówień zaznacz pole “Masz kod promocyjny?” a następnie wpisz poniżej hasło – Pyrek. Naciśnij przycisk “Dodaj”, rabat naliczy się automatycznie. Zapamiętaj hasło i PRZEJDŹ DO SKLEPU.

Rabat obowiązuje również na inne sprzęty AGD w sklepie producenta oraz na artykuły spożywcze. Na wyciskarki poziome Alfa Pure, obowiązuje rabat 8% na hasło: Pyrek-8, a na prasy do oleju rabat 5% na hasło: Pyrek-5.


Prasa do oleju przemysłowa: wydajność w produkcji olejów tłoczonych na zimno

W erze zdrowego odżywiania i rosnącego zapotrzebowania na naturalne produkty, prasa do oleju przemysłowa staje się niezastąpionym narzędziem dla producentów olejów. Dlaczego jest tak ważna i jakie korzyści przynosi jej zastosowanie w przemyśle i małych, domowych lub rolniczych produkcjach?

Prasa ALFA PRO jest specjalnie zaprojektowana do tłoczenia olejów na zimno na dużą skalę. Dzięki temu procesowi, oleje zachowują maksimum swoich wartości odżywczych, witamin i minerałów, co czyni je bardziej wartościowymi niż oleje uzyskiwane tradycyjnymi metodami. Tłoczenie na zimno oznacza, że surowce nie są poddawane wysokim temperaturom, co pozwala na zachowanie wszystkich korzyści zdrowotnych.

Dla producentów przemysłowa prasa do oleju oznacza nie tylko wyższą jakość produktu, ale także większą efektywność i wydajność. Nowoczesne maszyny są w stanie przetwarzać znaczne ilości surowca w krótkim czasie, co przekłada się na zwiększenie produkcji i zysków. Do tego ta prasa jest przystosowana do pracy ciągłej.

Klienci doceniają oleje tłoczone na zimno za ich czysty, nieprzetworzony smak i wartości odżywcze. Dzięki prasie przemysłowej, producenci mogą dostarczać oleje najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Podsumowując, prasa do oleju przemysłowa to inwestycja w przyszłość dla każdego producenta olejów. Dzięki niej możliwe jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są cenione na rynku i spełniają oczekiwania konsumentów dbających o zdrowie. W świecie, gdzie jakość i naturalność są kluczem do sukcesu, ta prasa do oleju z pewnością zyska jeszcze większe uznanie w branży.


 

RABAT: HASŁO RABATOWE:
10% Pyrek PRZEJDŹ DO SKLEPU
    WSZYSTKIE RABATY

 


 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ Z RABATAMI