Jak być zdrowym

Jak BYĆ ZDROWYM – film, który musisz obejrzeć

Jak być zdrowym, jak się leczyć, jak się wyleczyć

Każdy BEZ WYJĄTKU POWINIEN OBEJRZEĆ❗️❗️❗️ JA już długo siedzę w podobnej wiedzy i w zbliżonych materiałach edukacyjnych, więc dla mnie to chleb powszedni, ale jeśli wieczory spędzacie przed ekranem TV, oglądając to, co Wam serwuje telewizja, to raczej nie wiecie, jak być zdrowym, jak o siebie zadbać, czy jak działa system w którym żyjemy. Opowiem Ci za chwilę więcej o tym, skąd ja czerpię wiedzę, ale wpierw prośba – to nasz kanał YouTube TUTAJ – zasubskrybuj go z dzwoneczkiem. Tam również dzielę się wiedzą, a będzie jej coraz więcej, więc nie warto przegapić. Pamiętaj też, że bardzo się staram, by dostarczać Ci jak najwięcej wartościowych informacji. Zrób również coś dla mnie i po przeczytaniu i obejrzeniu zostaw komentarz na samym dole tego artykułu. To minuta dla Ciebie – wiele dla mnie.

Zaprenumeruj koniecznie ten blog – nie przegapisz kolejnych wpisów ( ➡ po prawej ➡ ).

Jak być zdrowym – wykład, który dzisiaj obejrzałem

To jeden z lepszych, jak nie najlepszych, wykładów doktora Czerniaka jakie widziałem ostatnio (a wiele ich oglądam, można powiedzieć ilości hurtowe). Jest w tym wykładzie sporo dla nauczycieli, dla rodziców, jest też dla rolników i nie tylko… Nie tylko również o tym jak być zdrowym.
dr Hubert Czerniak - jak być zdrowymKto nie wie – doktor Hubert Czerniak – Włączamy myślenie (strona FB) jest lekarzem, który stanął z nielicznymi innymi lekarzami i odważnymi ludźmi znającymi się na rzeczy, naprzeciw wielkim koncernom. Doktor śmiało i odważnie mówi jak działa biznes medyczny, jak działają leki, jak powinniśmy się leczyć, jak być zdrowym, co w medycynie jest dobre, a co nie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie jako lekarz medycyny i potrafi w prosty, łopatologiczny sposób wytłumaczyć medyczne terminy. Jego hasło “Włączamy myślenie” używa dzisiaj już wiele osób, łącznie ze mną.

 

Zgadzam się z doktorem w pełni, że natychmiast powinniśmy przestać oglądać TV, a zacząć sami szukać w internecie i w książkach wartościowych treści, które mogą znacznie poprawić nasze zdrowie, a czasem nawet uratować życie. Na początku ta wiedza może wydać się Wam nieprawdopodobna, ale gdy ktoś, tak jak ja, naprawdę więcej w niej posiedzi (a sporo mamy wśród naszych Czytelników takich osób), to dobrze będziecie wiedzieć, ze właśnie tak jest skonstruowany system w którym żyjemy. My nie mamy być zdrowi i nikt nas nie wyleczy, jeśli sami tego nie robimy. My mamy być płatnikiem, dlatego stan pomiędzy “zdrowy”, a “trup” jest dla systemu najlepszy.

Jak być zdrowym, skoro choroba nieuleczalna?

Dlaczego mówi się tyle o chorobach, które są niewyleczalne, co jest nieprawdą, dlaczego mówi się nam, że leki będziemy przyjmować do końca życia? Kolejna bzdura. Po prostu mamy w to wierzyć i cały czas płacić. Mamy być nie pacjentem a klientem… A wiadomo przecież, że “pacjent wyleczony – klient stracony”. A jeśli już nawet idzie go stracić, to trzeba “wydoić ile się tylko da”. Najlepszy przykład – rak i chemioterapia. Nie wiecie jak działa? To jest dopiero biznes. Warto zgłębić temat. Zresztą dr Czerniak wspomina o tym w poniższym wykładzie.

 

Powiedzmy, że średnio Polak w średnim i starszym wieku wyda na leki tylko 100 zł miesięcznie i powiedzmy, że takich osób jest 20 milionów. Jaką to daje nam kwotę? Dokładnie – 2 miliardy złotych… Niby stówka niedużo… Ale pomnożona przez całe społeczeństwo… Kto więc miałby Was wyleczyć i stracić taką kasę? No właśnie…

 

Jak być zdrowymDlatego jesteś jedyną osobą, która może zadbać o własne zdrowie i spokojnie wyleczyć się z większości chorób niewyleczalnych ;) Oczywiście pozostaje pytanie: JAK?

 

By poznać odpowiedź na to pytanie musisz SZUKAĆ WIEDZY! Wszędzie i w każdej ilości. To, co robisz na co dzień nie ma żadnego znaczenia. Nieważne, że szukasz miłości lub już ją masz. Nieważne, że zarabiasz pieniądze lub je masz. Nie ważne, że jesteś zwykłym rolnikiem lub wielki prezesem. Nieważne czy jesteś dzieckiem, kobietą czy mężczyzną. Nie ważne, gdzie stoisz w hierarchii łańcucha pokarmowego, finansowego, biznesowego – tak jak pokazuje mem z prawej strony – na koniec wszyscy jesteśmy tacy sami. Tylko niektórzy tego nie rozumieją i żerują na innych. A finał dla każdego będzie taki sam…

 

Możesz oglądać kanały ludzi, którzy nie boją się mówić o tym jak jest. Wymienię Ci kilka przykładów osób, których kanały ja regularnie oglądam i subskrybuję – kopalnia wiedzy!!! Dr Hubert Czerniak, dr Jerzy Jaśkowski – na TagenTV ale i innych kanałach, Sebastian Szaman 21 Wieku – mega wiedza o ziołach i żywieniu, Marcin Bustowski – nie lekarz, ale walczący o zdrowie i zdrowe rolnictwo, Everyday Hero – wege i ekologia – ogrom merytorycznej wiedzy, Jerzy Zięba – jeden z najbardziej kontrowersyjnych ludzi, którego najczęściej się próbuje ośmieszyć, zapewne dlatego, że i najwięcej mówi. Ogromna wiedza medyczna mimo, że nie jest lekarzem. To, co mówi jednak zgadza się z tym, co mówią inni, więc trudno nie brać pod uwagę jego zdania.

Jeśli znacie osoby, które również warto wysłuchać i od których warto czerpać wiedzę – podawajcie je w komentarzu poniżej. Wszelkie drwiące, ośmieszające, obraźliwe i niemerytoryczne komentarze nie będą zatwierdzane. Dość jest w sieci hejterów i wynajętych trolli, którzy niszczą autorytety, które jeszcze próbują nas bronić przez złem tego świata.

Jak być zdrowym – czas na film

Tytułowy film to wspomniany już wykład dr Czerniaka. Warto nawet porobić notatki z niektórych informacji. Warto również wysłuchać inne wykłady i filmy z poradami z kanału doktora. Czekam na Wasze komentarze.

I  tutaj miał być link do filmiku doktora Czerniaka. Niestety już go nie ma. Czemu? Ponieważ YT regularnie usuwa filmy doktora i innych prawdziwych specjalistów. Po pierwsze usuwa, bo przecież YT wie lepiej, których specjalistów powinniśmy słuchać. A po drugie mamy przecież wolność słowa, więc niektórych treści nie wolno publikować. Przecież nie możesz być zdrowy, bo nie byłbyś klientem dla systemu. Więc wiedzę jak być zdrowym – usuwa się regularnie. Musisz sam poszukać w sieci wykładów i nagrań doktora Czerniaka i pozostałych. Najlepiej poza YT – większa szansa na znalezienie tych najcenniejszych.

Zobacz też TEN FILM O ZDROWIU!

Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze poniżej. Dajcie znać jak się podobał wykład, co Was najbardziej zaszokowało lub zdziwiło. Napiszcie kogo jeszcze warto oglądać i subskrybować. Dzięki.


Na wszyst­kie Wasze komentarze, opinie czy pyta­nia odpo­wiemy z pewnością i z przyjemnością. Pamię­tajcie tylko, by w cza­sie doda­wa­nia komen­tarza zazna­czyć okienka:Powiadamiaj mnie o wpisach– wtedy dosta­niecie powia­do­mie­nie, że ja lub inni czytelnicy odpo­wie­dzieli na Wasz komen­tarz – będziemy mogli kon­ty­nu­ować roz­mowę.


Zasubskrybujcie koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji – to tam teraz pojawiają się najświeższe materiały. Kanał YT:
Fanpage FB:
Instagram:

ZOBACZ TEŻ:
Odbierz magazyn i książkę o zdrowiu ZA DARMO
Jak się nas ogłupia
Co z tym zdrowiem?

Adam z Wiejskie Inspiracje

 

 

Pozdrawiam serdecznie 😉

Adam

 


Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta

Polecam: p.Katarzyna Lewko – Pepsi Eliot i p.Magdalena Dickson – Detox Klucz Do Zdrowia.

Kamil

Film jest niedostępny.
Troszkę szkoda, bo pewnie bym się odniósł konkretnie. Mogę jednak odnieść się ogólnie do wiedzy przekazywanej przez wymienionych ludzi.
Z mojej praktyki wynika, że ta wiedza jest fajna ale jak najpierw sami dobrze ugruntujemy sobie podstawy. Te podstawy dość często są pomijane i zakłada się, że większość je zna. Okazuje się,że jest dokładnie odwrotnie, większość ludzi ma “swoje” wiedzę o podstawach zdrowia. Więc odbiór i wdrażanie indywidualne tej wiedzy z filmów/książek będzie się bardzo różnić a to łatwo prowadzi do błędów interpretacyjnych.