Konkurs z nagrodami

Konkurs z nagrodami

Konkurs z nagrodami do 23.12.2021

Zapraszamy Was serdecznie do konkursu (który został przeniesiony z Youtube, po tym jak serwis ten zaczął kasować komentarze naszych widzów). Konkurs z nagrodami oczywiście. Reszta szczegółów poniżej

Zaprenumeruj koniecznie ten blog – nie przegapisz kolejnych wpisów ( ➡ po prawej ➡ ).
Zasubskrybuj również nasz nowy kanał, na którym będziemy przypominać naszą historię w skrócie – TUTAJ.

Filmowy konkurs z nagrodami

W poniższym filmie: “Skąd czerpać wiedzę o zdrowiu” przedstawiliśmy Wam plan konkursu, dlatego koniecznie obejrzyj ten ciekawy odcinek. Zaproponowaliśmy, by odpowiedzi konkursowe podawać w komentarzach pod filmem. Niestety, nie wiadomo dlaczego, serwis Youtube usuwa część komentarzy. Otrzymywaliśmy nawet powiadomienia, że któryś z naszych widzów zamieścił komentarz, a gdy klikaliśmy w powiadomienie, komentarza już nie było. Niestety Youtube zasłynął ostatnio dziwnymi praktykami i silną cenzurą. Z czasem na pewno poszukamy alternatywy dla tego serwisu (powstaje właśnie i na szczęście polska alternatywa: www.BanBye.pl – jeśli możecie to, tak jak my, wesprzyjcie ten projekt).

Dlatego właśnie cały konkurs przenosimy z YT na naszego bloga, na którym nikt Waszych komentarzy nie usunie (chyba, że będą mocno wulgarne). Poniżej znajdziecie zasady konkursu, wpierw jednak zapraszamy do obejrzenia wspomnianego filmu.

Pytanie konkursowe

Nasz konkurs z nagrodami jest bardzo prosty. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego warto dbać o zdrowie, bez leków?

Odpowiedź wpisujesz w komentarzu pod tym artykułem, a wszyscy czytelnicy mogą komentarze polubiać przez wciśnięcie łapki w górę. Komentarz, który do 23 grudnia 2021, do godziny 23:59, zdobędzie najwięcej polubień – WYGRYWA!

UWAGA! Komentarze pojawiają się z opóźnieniem, gdyż są ręcznie zatwierdzane. Nie martw się, że Twojego komentarza nie widać od razu. Z pewnością pojawi się.

Nagrody w konkursie

Miesięcznik "Zdrowie bez leków"Nagrodami w konkursie jest miesięcznik “Zdrowie Bez Leków”.

1 miejsce – 5 numerów miesięcznika (9, 10, 11, 12 + 1/22)

2 miejsce – 3 numery miesięcznika (11, 12 + 1/22)

3 miejsce – 2 numery miesięcznika (12 + 1/22)

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo “Zdrowie Bez Leków”, które jest również właścicielem prozdrowotnego sklepu, w którym możecie zrobić zakupy z 10% rabatem. Adres sklepu: www.ZdrowieBezLekow.pl, hasło rabatowe: wiejskieinspiracje

Jak zwiększyć szanse na wygraną?

To proste – udostępnij ten artykuł jak największej liczbie znajomych i poproś, by po przeczytaniu polubili Twój komentarz. Polubić również może Twoja mama, tata, brat, siostra, szwagier, sąsiad, szef, pracownik, fryzjer, pani z mięsnego, Twój mechanik, kardiolog i znajomy Wieśka – każdy, komu dasz link lub podasz tytuł artykułu i adres naszego bloga. Widzisz jakie to proste?

Jak udostępnić ten wpis? To również proste. Możesz skopiować link do artykułu znajdujący się w górnej części okna przeglądarki, zaczynający się od: http… lub skopiuj go tutaj: https://www.wiejskieinspiracje.pl/konkurs-z-nagrodami i prześlij go do wszystkich znajomych. Możesz również wykorzystać przyciski Share It (Udostępnij to) znajdujące się poniżej, pod artykułem.

 

Powodzenia!!!

 


Trailer naszego nowego kanału, na którym będziemy przedstawiać naszą historię w skrócie, w zupełnie nowych filmach – KONIECZNIE ZASUBSKRYBUJ z dzwoneczkiem, by nie przegapić kolejnych odcinków:


 

Wszystkie komentarze poniżej, inne niż konkursowe, również mile widziane. Zaznaczajcie dzwoneczek przy dodawaniu komentarza, by dosta­ć powia­do­mie­nie o odpowiedziach.

 


Zasubskrybujcie koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji – to tam teraz pojawiają się najświeższe materiały. Kanał YT:
Fanpage FB:
Instagram:

ZOBACZ też: Przygotowanie pola pod ogród ekologiczny
Jak zrobiliśmy grządki podwyższone
Jak być zdrowym?
Jak mieć coś ZA DARMO?
Prezentacja naszego wiejskiego domu
Wielkie sprzątanie
Podziel się z nami swoimi zdjęciami i filmami – ZOBACZ JAK

nasiona warzyw, nasiona owoców, kwiatów, ziół, nasiona

Agata & Adam
z Wiejskich Inspiracji

Szaleńcy, którzy opuścili wygodne miasto
dla ciężkiej pracy na wsi.
Wieśniaki z wyboru, którzy nade wszystko
cenią własne zdrowie.

 

 


Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota Parszuta

Dlaczego warto zadbać o zdrowie bez leków?
Hmm, ja po 40 letniej obserwacji wnioskuje iż im mniej leków zażywamy tym lepiej. Musimy wrócić do korzeni, odciąć się od Matrixa w którym żyjemy. Kiedyś było inaczej, czy nasi rodzice lub dziadkowie biegli z byle pierdołą do lekarza?!
Nie!! Udawali się do ogrodu, lasu, na łąkę po to co naturalne, swoje, zdrowe, bez chemii. I co?! I żyli dłużej bez chorób cywilizacyjnych, których mamy w tych czasach od groma, takich jak cukrzyca itd…
Uważam, że warto zadbać o swoje zdrowie właśnie w ten naturalny sposób naszych przodków, a nie lekami które napędzają tylko inne choroby, bo biorąc na jedno szkodzą na drugie. ☺️ Pozdrawiam

Robert

Witam serdecznie! Zdrowie bez leków to zaoszczędzone pieniądze! Wiem bo sam się o tym przekonałem kilka dobrych lat temu. A od prawie czterech lat nie chorowałem dzięki temu, że pije herbatkę z czystka i stosuję ostropest plamisty! To są moje sposoby na zdrowie bez leków! 🙂 Dziękuję za filmik, tytuły książek spisałem, w przyszłym roku będę polował na te książki! 😉 Życzę dużo zdrowia i powodzenia w prowadzeniu ogrodu! 🙂

Janka

Witam serdecznie.Dlaczego zdrowie bez leków? Ponieważ Matka Natura bardzo dobrze wie co nam posyła pod oczy tylko żebyśmy umieli z tego dobrze skorzystać. Kiedyś jako dziecko chodziłam do lasu po gałązki malin i mama gotowała nam herbatę na przeziębienie do tego dodawała prawdziwy miód była pyszna i zdrowa. Teraz taką herbatę robię moim dzieciom tylko maliny bliżej bo z własnego ogródka. Teraz byle do wiosny i kolejny sezon na mniszka lekarskiego, dziki bez i wiele innych “leków” z natury. 🙂

Basia

Dla mnie dbanie o zdrowie bez leków to po prostu czysta oszczednosc i poczucie że robię wszystko dla moich kochanych córeczkę i męża żeby byli zdrowi i nie spędzali niepotrzebnie czasu na chorowaniu lub w szpitalu. Często jesteśmy na oddziale hematologii który jest połączony z onkologią. Poznajemy tam wielu wspaniałych ludzi i przekochane dzieciaczki. Nasuwa się pytanie czy tego można było uniknąć? Ciągle o tym myślę. Dlatego od kilku lat choduje swoje warzywa i owoce. Oczywiście przeszkadzają mi w tym ślimaki i inne szkodniki ale nie szkodzi. Stało się to moją pasją i daje mi ogromną satysfakcję. Końcem lata jestem już zawsze bardzo zmęczona sezonem ale te plony wynagradzają wszystko.
Najważniejsze jest poczucie że robię wszystko dla rodziny żeby byli zdrowi i szczęśliwi. Nic więcej się dla mnie nie liczy! Pozdrawiam Basia

Urszula

Dlaczego warto dbać o zdrowie bez leków?
Osoba świadoma tego co teraz dzieje się wokół mogłaby długo pisać odpowiadając na to pytanie. Myślę że każdy ma jakieś doświadczenie które skłoniło go do porzucenia ,,chemicznych” (tak to ujmę) sposobów leczenia. To zawiodło i dało wręcz odwrotny skutek. Okazało się że tylko naturalne sposoby dbania o zdrowie korzystnie wpływają na ludzki organizm. Bóg czy natura( niech każdy zinterpretuje jak uważa) dała nam wszystko czego potrzebujemy do dobrego, zdrowego życia na wyciągnięcie ręki. Można uprawiać własny kawałek ziemi i mieć z tego korzyści, można zbierać zioła a ostatecznie jest na prawdę dużo mądrych ludzi od których można takie naturalne rzeczy kupić.
Kiedyś jak chorowaliśmy w domu, to dziadek a później moja mama stawiała banki. I to było wspaniale. Kilka dni i było się zdrowym bez leków. Dziś ja równie stawiam banki moim dzieciom( najmłodsze ma 3 latka😊). Uczę ich zbierać zioła, robić zapasy na zimę, tłumacze że można inaczej, zdrowiej.
O zdrowie trzeba dbać ciągle, nie tylko wtedy gdy zachorujemy. Na odporność pracujemy całe życie więc jedzmy zdrowo a unikniemy wielu leków😊 Pozdrawiam Ula