Dieta roślinna przepustką do zdrowia

Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia – recenzja książki

Dość krótko jestem wegetarianinem, bo zaledwie 26 lat, a wciąż takie pozycje jak Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia przyciągają moją uwagę. W tytule jest jeszcze dopisek “Nowotwory”, lecz jestem zdania, że ta książka jest dla każdego, nie tylko dla osób z tą ciężką chorobą. A to choćby dlatego, by do nowotworu w naszym organizmie nigdy nie dopuścić.

 


Zanim przejdziesz do konkretów – zasubskrybuj koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji – to tam teraz pojawiają się najświeższe materiały i ciekawe tematy. Kanał YT:
Fanpage FB:
Instagram:

Aby nie przegapić nowych wpisów – zaprenumeruj bezpłatnie ten blog ( ➡ po prawej ➡ ).

Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia. Nowotwory – czemu recenzuję?

CDieta Roślinna Przepustką Do Zdrowiai, którzy śledzą naszego bloga, oglądają filmy (TUTAJ), dobrze wiedzą, że tematy zdrowia są mi szczególnie bliskie. Ostatnio równie bliskie są też tematy teorii spiskowych, które przestają być już teoriami, a stają się faktem. Kiedyś ludzie się śmiali, gdy sugerowałem, że pandemia to ściema – dzisiaj już nikt się z tego nie śmieje, gdyż każdy o tym wie. Podobnie niepochlebne reakcje były, gdy twierdziłem, że większość chorób bierze się przez jedzenie, zwłaszcza przez mięso. A teraz ta książka staje się potwierdzeniem moich słów, moich “teorii spiskowych”.

Ciekawe jest zwłaszcza jedno zdanie wstępu, które pozwolę sobie zacytować:

Wielu naukowców opracowało przeciwnowotworowe protokoły, których wprowadzenie ocaliło już wiele istnień. Za przełomowe odkrycie (nie wahajmy się użyć tego określenia) LEKARSTWA NA RAKA niektórzy z nich zostali poddani ostracyzmowi przez świat nauki.

To jest najciekawsze, wręcz bolesne ilu ludziom, specjalistom, lekarzom niszczy się życie i kariery, tylko dlatego, że mówią prawdę i to potwierdzoną badaniami i dowodami. Wielki medyczny świat stara się usilnie nie zwracać jednak uwagi na owe wyniki, a jeśli ktokolwiek wyjdzie z choroby nowotworowej, wolą to zjawisko mianować CUDEM, niż przyznać, że alternatywne metody zadziałały. Czemu? Z pewnością podstawowym czynnikiem są tu pieniądze. To jednak temat na oddzielny artykuł. Wróćmy teraz do książki.

Dieta Roślinna – ważny jest nawet wstęp

Dieta roślinna przepustką do zdrowia - poradnik o zdrowiuTo, że powinno się czytać wstępy i wprowadzenia jest raczej oczywiste. Zszokowała mnie jednak treść, w której autorka przypomina najważniejsze punkty z Kodeksu Etyki Lekarskiej. Nie bez powodu. Dzisiaj kodeks to jedno, a rzeczywistość to zupełnie inne zjawisko. Jaką drogę wypada nam przejść? W przypadku choroby trafiamy do internisty, ale na krótko. Lekarz pierwszego kontaktu, w przypadku podejrzenia nowotworu, szybko odeśle nas do onkologa, choć z wizytą już pewnie tak szybko nie będzie… I dalej informacje bierzemy od dr Onkolog i od dr Google. Oba przypadki potrafią być jednak zawodne.

Od służby zdrowia nie będę nikogo odwodził, od internetu również – warto zebrać jak najwięcej informacji, zarówno o chorobie, jak i zdrowym stylu życia. Dlatego też warto, by tematem zainteresowały się również osoby, którym nic nie dolega.

W każdym przypadku z pomocą wychodzi Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia. Książka ta omawia trzy niezwykle ważne aspekty.

Trzy tematy w książce

Pierwszy to charakterystyka nowotworów (moim zdaniem każdy, nawet zdrowy osobnik dowolnej płci i wieku, powinien coś o tych chorobach wiedzieć, choć podstawy).

Druga sprawa to dietetyka. Szczegółowe omówienie wpływu roślin na zdrowie, czyli fitoterapia. Moją uwagę szczególnie zwróciły informacje na temat witamin, mikroskładników, związków, pierwiastków zawartych w roślinach, a które mają konkretne przełożenie na nasze zdrowie.

Myślę, że świadomość tego, co jest nam potrzebne do życia i zdrowia, połączona z wiedzą, gdzie możemy to znaleźć jest bezcenna. Wciąż się tego uczę i jeszcze nie mam dość. W tej książce odkrywam część informacji po raz pierwszy, resztę sobie przypominam. To mega ważna wiedza.

Trzecia sprawa, ale czy nie najważniejsza? Nie będę tego wątku rozwijał, bo wszystko powie Ci zdanie: co jeść, a czego nie jeść! O tym dowiesz się z ostatniej części książki.

Podsumowanie

Dieta roślinna przepustką do zdrowia - recenzja książkiMoje podsumowanie może Cię nieco zaskoczyć. Nie spodziewaj się, że teraz usilnie będę Cię namawiał na kupno tej książki, gdyż tego nie zrobię. To przecież Twoja decyzja.

Ja powiem Ci tylko tyle, że codziennie jesz. A jesteś tym, co jesz. Właściwie “jesteś tym, co jesz i przyswajasz”, jak głosi jedna z rad w książce Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia. Każdy Twój posiłek nie jest obojętny dla Twojego zdrowia. Jeśli więc nie masz żadnej wiedzy na temat pożywienia, które winno być lekiem, jak powiedział ojciec medycyny Hipokrates, a wciąż to pożywienie konsumujesz, to tak, jakbyś szedł nocą przez amazońską dżunglę bez latarki. Krótko mówiąc – daleko nie zajdziesz.

Jeśli nie chcesz, by kiedykolwiek dopadł Cię nowotwór lub inne choroby cywilizacyjne – przyswój wiedzę z tej książki. Jeśli jednak jesteś już na etapie choroby – ta książka może być dla Ciebie jednym z rozwiązań. Czy skutecznym? Nie odpowiem Ci, ale z pewnością Ci nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

Gdzie kupić książkę z RABATEM?

Poradnik znajdziesz w sklepie Zdrowie Bez Leków – link TUTAJ. Aby uzyskać rabat 10%, wpisz w trakcie zakupów hasło – wiejskieinspiracje – w rubryce „kod promocyjny” w koszyku zamówień. Rabat obowiązuje na wszystkie produkty ze sklepu!

 

Tradycyjnie zapraszam Was do komentowania poniżej, pod artykułem.
Na wszyst­kie Wasze komentarze, opinie czy pyta­nia odpo­wiem z pewnością. Pamię­tajcie tylko, by w cza­sie doda­wa­nia komen­tarza zazna­czyć okienka:
Powiadamiaj mnie o wpisach

– wtedy dosta­niecie powia­do­mie­nie, że ja lub inni czytelnicy odpo­wie­dzieli na Wasz komen­tarz – będziemy mogli kon­ty­nu­ować roz­mowę. A jeśli recenzja Ci się spodobała i uważasz książkę Dieta Roślinna Przepustką Do Zdrowia za godną polecenia – udostępnij ten artykuł – przyciski udostępniania znajdziesz poniżej. Dziękujemy!

Nasze zdrowie w naszych rękachpoZDROWIEnia

Adam z Wiejskich Inspiracji

 

Zaprenumeruj bezpłatnie ten blog ( ➡ po prawej, na górze).

TUTAJ są WAŻNE LINKI – media społecznościowe i nasze wiejskie grupy na FB – dołączajcie.

Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:
 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments