Malowanie podłogi

Malowanie podłogi – nie było wyjścia

Malowanie podłogi

No i musiało do tego dojść… Malowanie podłogi – miało tego nie być, ale jak zobaczyliśmy jak wygląda stara podłoga, przy tych nowych, świeżutkich, białych ścianach…

Remont, który robimy teraz jest tymczasowy, tzn. kiedyś w przyszłości będzie większy i konkretniejszy. Ale nie przewidzimy przecież, czy uda nam się ten remont generalny zrobić już w przyszłym roku, czy może dopiero za 2-3 lata. A w tym czasie będziemy tu mieszkać i miejmy nadzieję, że cieszyć się życiem i wsią. Więc powinno też być w domu ładnie, czysto i schludnie.

A tymczasem podłoga jasnoorzechowa rodem niczym z lat 80-tych, biła po oczach, że hej. Mam wrażenie, że w tamtych latach jeździł po Polsce tajemniczy komiwojażer z autem po brzegi zapakowanym farbą w jednym kolorze i sprzedawał ją w promocji każdej wiejskiej gospodyni, gdy chłop był na polu. A że odmienić nijak tego nie można było, gdyż “łon dawno już pojechoł”, to wszyscy nagminnie ową farbą malowali podłogi, futryny, ramy okienne, a nawet czasem całe domy, czy z zewnątrz, czy też od środka. Nie wiem, czy to fabryka normy musiała wyrobić, czy też mieliśmy takie nadprodukcje, a może to był etap, kiedy słowo “promocja” stawało się coraz popularniejsze.

Jeśli i Tobie dzisiaj przyjdzie coś odmalować i będziesz szukał odpowiednich narzędzi, folii ochronnej, pędzli i tego typu gadżetów, zawsze możesz zerknąć na stronę TUTAJ (z rabatem)!

Wszechobecna farba

Tak czy śmak – ta farba była wszędzie + kilka innych farb, którymi było malowane wcześniej, gdyż, wyobraźcie sobie, ktoś wcześniej pomalował tylko do pewnej granicy i dalej już nie malował. Jeśli była to granica ciężkiej szafy, to rozumiem, z deka ciężko ją targnąć i przesunąć. Ale jeśli granicą malowania nową farbą był… dywan… Nie wierzysz? Zobacz to w odcinku TUTAJ.

Malowanie podłogi

Przejdźmy do meritum, poniżej zapraszam Cię do obejrzenia kilku filmów z naszego malowania podłogi. Zobacz, jak bardzo udało nam się ją zmienić. Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu poniżej. Dziękujemy

Malowanie podłogi, część 1 – “Użyliśmy ciężkich maszyn” – zobacz film poniżej:

Malowanie podłogi, część 2 – maluję tańcząc jak Michael Jackson – zobacz film poniżej:


Na szczególną uwagę również zasługuje film z time lapse całego malowania jednego pokoju. Zobaczcie jaki był tego efekt.

Time lapse – malowanie jednego pokoju od A do Z – zobacz film poniżej:

 

Mamy nadzieję, że filmy się Wam podobały i dostarczyły dużo wrażeń i śmiechu z naszych wiejskich zmagań. Jak zawsze liczymy na Wasze komentarze, polubienia i udostępnienia.


Na wszyst­kie Wasze komentarze, opinie czy pyta­nia odpo­wiemy z pewnością i z przyjemnością. Pamię­tajcie tylko, by w cza­sie doda­wa­nia komen­tarza zazna­czyć okienka:Powiadamiaj mnie o wpisach

– wtedy dosta­niecie powia­do­mie­nie, że ja lub inni czytelnicy odpo­wie­dzieli na Wasz komen­tarz – będziemy mogli kon­ty­nu­ować roz­mowę.

Zasubskrybujcie koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji: – to tam teraz pojawia się bardzo dużo filmów – czasem nawet po 2 dziennie.

 

ZOBACZ relację z ZAKUPU NASZEGO DOMU NA WSI!!!
tutaj OPROWADZAMY PO DOMU
oraz  WIELKIE SPRZĄTANIE

 

Agata i Adam z Wiejskie Inspiracje

Dziękuję za wsparcie i Wasze komentarze

Agata & Adam

 


Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments