Przeprowadzka z miasta na wieś

Przeprowadzka z miasta na wieś

Nasza przeprowadzka z miasta na wieś

Od kilku miesięcy żyjemy już na polskiej, mazowieckiej wsi. Jak jest? Wiejsko. Cicho i spokojnie. Przyjemnie. A kiedy piszę te słowa to dodatkowo zimno…Ale mamy już jesień, a nasza przeprowadzka z miasta na wieś miała miejsce w marcu 2019 roku. A skoro jesień i nie jesteśmy już tak często w ogrodzie, to mamy chwilę by nadrobić zaległości na blogu. Oczywiście wszystko co aktualne znajdziecie na naszym kanale YouTube TUTAJ – warto zasubskrybować z dzwoneczkiem.

Zaprenumeruj koniecznie ten blog – nie przegapisz kolejnych wpisów ( ➡ po prawej ➡ ).

Przeprowadzka z miasta na wieś – część 1

Przeprowadzki są zawsze łatwiejsze, gdy dysponujesz odpowiednim środkiem transportu. Od tego najmniejszego, np. wózka towarowego, po ten największy, czyli ogromny samochód. Wprawdzie nie piszę tu o TIRze, ale skorzystałem z auta z www.WynajmijDostawczaka.pl. Zresztą sami zobaczcie:

Przeprowadzka z miasta na wieś – część 2

Od razu na początku kolejnego filmu macie dowód na to, jak ważny jest duży środek transportu w czasie przeprowadzki z miasta na wieś. Gdyby nie to, czekała by nas długa, czasochłonna i niewygodna rozbiórka regału, a potem transport go w częściach i ponowny montaż. Za to kombinacje z włożeniem do środka również były nieziemskie. No i ten bezcenny tekst Agaty… Zresztą – musicie sami obejrzeć i usłyszeć.

Przeprowadzka z miasta na wieś – część 3

Hahahahhaa – wprawdzie wszystko, co dobre kiedyś się kończy i dużego busa trzeba było zwrócić, ale… do dalszej przeprowadzki zaprzęgnęliśmy konia… Nie wierzysz? Zobacz to w filmie… A po ciężkiej pracy obiad w naszej ulubionej pizzerii “Sielanka” – gorąco polecamy – pizza niepowtarzalna – tutaj WWW pizzerii, a tutaj FB.
W tym filmie zobaczycie też jak można zrobić perfekcyjnego tetrisa w małym busie… Jeździliśmy nawet w nocy…

Przeprowadzka z miasta na wieś – część 4

Czwarta, ostatnia część NASZEJ przeprowadzki – chyba moja ulubiona, a to dlatego, że udało mi się parę ujęć nagrać w dość ciekawy sposób i wyszedł z tego naprawdę fajny skrót. Normalnie film instruktażowy jak się przeprowadzać z tego można zrobić. Jednak najlepsze z tego wszystkiego to ta dysproporcja pomiędzy widokiem w mieście i widokiem na wsi. Musicie sami zobaczyć to kontrastujące zestawienie.
Ależ to wspomnienia powiem Wam. Minęło kilka miesięcy a czuję jakby to była zamierzchła przeszłość.
W czasie przeprowadzki bardzo się przydała pomoc rodziców i za nią jestem mega wdzięczny! No i torby z Ikei – też mega pomocne 😉

Koniec naszej przeprowadzki, ale ale… Przecież jeszcze…

Przeprowadzka kota

Bądź co bądź kota też zmieniła adres zamieszkania i też miała swoją zupełnie oddzielną przeprowadzkę. Właśnie dlatego powstał film tylko o kocie 😉 Zapraszamy:

Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze poniżej. Dajcie znać jak się podobało, opowiedzcie jak wyglądały Wasze przeprowadzki. Dzięki.


Na wszyst­kie Wasze komentarze, opinie czy pyta­nia odpo­wiemy z pewnością i z przyjemnością. Pamię­tajcie tylko, by w cza­sie doda­wa­nia komen­tarza zazna­czyć okienka:Powiadamiaj mnie o wpisach

– wtedy dosta­niecie powia­do­mie­nie, że ja lub inni czytelnicy odpo­wie­dzieli na Wasz komen­tarz – będziemy mogli kon­ty­nu­ować roz­mowę.


Zasubskrybujcie koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji: – to tam teraz pojawia się bardzo dużo filmów – czasem nawet po 2 dziennie.

 

ZOBACZ też: Prezentacja naszego wiejskiego domu
Wielkie sprzątanie
Podziel się z nami swoją historią przeprowadzki na wieś – ZOBACZ JAK

Adam z Wiejskie Inspiracje

 

 

Pozdrawiam serdecznie 😉

Adam

 


Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra

Ja cały czas mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić w odludne miejsce 🙂