teorie spiskowe

Teorie spiskowe – Świat się podzielił

To tylko teorie spiskowe! Taaaa…

Miałem napisać duży artykuł, o czym informowałem Was wielokrotnie na FB. I oczywiście napiszę go, ale z pewnością już nie będzie taki sam, jak w momencie, gdy go zaplanowałem. Teraz wszyscy siedzą w domu i boją się zagrożenia, jakim jest wiadomo co, nawet już nazwy nie chcę używać, bo to zaraz skasują. To jest właśnie ciekawe. Doszliśmy do momentu kiedy wszystko, co niewygodne jest kasowane. Żyjemy podobno w świecie wolności słowa – oczywiście to bzdura – nie ma żadnej wolności słowa, wypowiedzi, a teraz już nawet nie ma wolności. Wystarczy w ludziach wzbudzić strach i posłusznie zrobią wszystko! A to, co jest powszechnie uznawane za teorie spiskowe (tak się przynajmniej ludziom wmawia), jest od razu kasowane.

A czego się skasować nie da, to się publicznie podaje, że to tzw. fake news. Mało tego – powołuje się specjalne firmy, przedsiębiorstwa całe lub oddziały rządowe, którym daje się ogromne pieniądze na to, by dementowały te fake newsy czy teorie spiskowe, a ludzi którzy za tym stoją ośmieszały w oczach opinii publicznej. Wszystko po to, być nie wierzył nikomu, tylko rządzącym, którzy “chcą dla Ciebie dobrze”. Wszystko po to, byś wierzył tylko w to, co Ci mówią “oficjalnie” (premier nawet zamknął możliwość informacji publicznej), bo przecież “wszyscy poza TV na pewno kłamią i wprowadzają teorie spiskowe”. Czas jednak, by ktoś wytłumaczył, jak to wygląda naprawdę. Dam Ci zaraz link do materiału, który usuwano ze wszystkich mediów, jakie tylko są. Przypadek?


Zanim przejdziesz do konkretów – zasubskrybuj koniecznie kanał YT Wiejskich Inspiracji – to tam teraz pojawiają się najświeższe materiały i ciekawe tematy. Kanał YT:
Fanpage FB:
Instagram:

Aby nie przegapić nowych wpisów – zaprenumeruj bezpłatnie ten blog ( ➡ po prawej ➡ ).

Wszystko co dotyczy koronawirusa, 5 g, szczepionek, niewygodnych faktów o gospodarce, itp. itd. jest usuwane, w szczególności z “Jutuba” i “Fejsbuka” (celowo tak piszę). Chyba każdy normalnie myślący człowiek wie, że jeśli się coś usuwa nagle, by nikt tego nie obejrzał, oznacza, że ktoś chce coś ukryć, zatuszować i z dozą prawdopodobieństwa 99,9% to, co zostało usunięte, mówiło o prawdzie.
Pamiętaj!!! Komentuj tutaj! Poniżej. Nie na FB, gdyż tutaj nikt Ci komentarza niewygodnego nie usunie, a na FB niestety jest to możliwe i to nie robię tego ja. Komentuj tutaj!

Kłamstwo dookoła

To, że media kłamią, rządy kłamią, politycy kłamią, to chyba wiemy nie od dzisiaj. Jednak skala tego kłamstwa przerosła już wszelkie granice!  Tysiące osób, specjalistów, lekarzy, ludzi mediów, naukowców mówi już coraz głośniej, że to wszystko, co się dzieje, to bujda. Oglądałem dwóch, czy trzech ludzi prowadzących zdrowy tryb życia, którzy mówili o tym, że od dłuższego czasu próbują się zarazić tym wirusem i nie mogą. Ciekawe dlaczego, skoro go tyle dookoła. Mówi o tym wszystkim, co się dzieje, taka masa ludzi, że naprawdę jestem w szoku. I co??? Wszyscy kłamią? Wszyscy głoszą teorie spiskowe? Pewnie tak, bo wszystkim się usuwa filmy, a ostatnio nawet doszło do szczytu absurdu, czyli nawet oficjalne gazety ze sklepów wycofywano. Co to się dzieje…

Jeśli dbasz o zdrowie – TUTAJ znajdziesz rabaty na wyciskarki i prasy ALFA.

Ludzie – czas się obudzić i zrozumieć, o co w tym wszystkich chodzi. Co to za wirus, który zabija tyle ludzi, statystyki płynące ze świata są porażające, tylko, że ogólna statystyka umieralności jakoś nie różni się od tej z zeszłego roku i sprzed dwóch lat? Jest nieznaczne wahanie, ale co się dziwić, skoro ludzie żyją w panicznym strachu.

Materiał, który masz poniżej trwa ponad 2 godziny. To najlepsze dwie godziny czasu, jakie poświęciłem ostatnimi czasy. Człowiek, który zajmuje się zawodowo tropieniem takich spisków, dokładnie, krok po kroku wyjaśnia o co chodzi, kto za tym stoi, po co to wszystko jest i co będzie dalej. I jeśli się nie obudzimy, nie weźmiemy spraw w swoje ręce, nie zaczniemy rozumieć o co naprawdę chodzi i nie będziemy się przeciwstawiać, tylko będziemy siedzieć potulnie w domu, to czeka nas marny koniec.

Obejrzyjcie materiał, całymi rodzinami. Przekażcie wszystkim znajomym. Skończmy dawać się ogłupiać. W tramwaju możesz siedzieć co drugie miejsce, a w 50 razy większym kościele może przebywać tylko 5 osób??? LUDZIE – Wy to naprawdę łykacie? Wierzycie w to wszystko, co się dzieje?

Obejrzyjcie materiał, a potem wykorzystajcie przyciski do udostępniania, które są poniżej, na końcu artykułu i udostępniajcie gdzie tylko się da, ile tylko się da. Udostępniajcie więcej, niż są w stanie nam usunąć! W końcu trzeba się ocknąć, wiedzieć o co chodzi i zrobić taki bunt, którego nie da się zatrzymać. Bo jak nie, to zrobią z nami tak, że nie będziemy się w stanie buntować. Dzisiaj nie trzeba prowadzić wojen. Dzisiaj wprowadza się technologie, które już nie tylko śledzą Cię nawet w kiblu – dzisiaj wprowadza się technologie, które mogą Cię po prostu unicestwić. I koniec. Więc może zanim podłączą Twój mózg do Twojego komputera, pralki, lodówki, odkurzacza i sztucznej inteligencji, czas to w końcu zablokować.

Zresztą dość już pisania – i tak jestem wystarczająco wkurzony – czas na materiał. PAMIĘTAJ. OBEJRZYJ CAŁY!!! Skomentuj poniżej i udostępnij, gdzie tylko możesz – przyciski są na końcu artykułu! Kliknij w zdjęcie poniżej i oglądaj!

teorie spiskowe

Koronawirus - co będzie dalej?
Czekamy na Wasze komentarze – co myślicie o tej całej sytuacji? Co będzie dalej? I może czas wziąć sprawy w swoje ręce?

Na wszyst­kie Wasze komentarze, opinie czy pyta­nia odpo­wiem z pewnością. Pamię­tajcie tylko, by w cza­sie doda­wa­nia komen­tarza zazna­czyć okienka:
Powiadamiaj mnie o wpisach

– wtedy dosta­niecie powia­do­mie­nie, że ja lub inni czytelnicy odpo­wie­dzieli na Wasz komen­tarz – będziemy mogli kon­ty­nu­ować roz­mowę. Nie róbmy tego na FB, który jest inwigilowany.

Zaprenumeruj bezpłatnie ten blog ( ➡ po prawej, na górze).

 


Zapisz się również do wiejskiego, inspirującego Newslettera:
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Norbert watruch

Ja już to oglądałem z tydzień temu. Rzeczywiście mocny i rzeczowy materiał ale. Właśnie ale ludzie są tak uzależnieni, zmanipulowani, zastraszeni itd., że od razu patrzą na człowieka, który ma trochę inny punkt widzenia i chce ich uświadomić jak na głupiego. Ja to mam u mnie w pracy i w domu. Nie będę się z nikim szarpać niech barany są strzyżone, szczepione, okłamywane, itd. Później do nich może dotrze oby nie było za późno. Obejrzyjcie upadek kabaly na jotubie może jeszcze nie usunęli. Rajtuzy opadają na to wszystko.

Iwona

Od wielu lat, obserwuje pewne rzeczy, które były poruszone w tym materiale. Wiele osób, których próbowałam „uświadomić” – uważa mnie za „płaskoziemca” 🤣🤣🤣
Na szczęście, kilka osób zdjęło klapki, przetestowało i często dostaje telefon – miałaś rację.
Robię swoje, nim zacznę z kimś rozmawiać głębiej, sprawdzam jak bardzo/ lub czy w ogóle ma otwarty umysł.
Mój mąż nazywa mnie „wiedźmą” – w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Dojście do obecnej wiedzy i otwarcia umysłu zajęło mi ponad 10 lat. Było warto 😁

Ania

Grunt to”być w spokoju z tym,że inni mają odmienne poglądy od nas”…
Tak by to się Polsce przydało…Bo ciągle nas dzielą,a i my sami dajemy się dzielić…
Jeszcze raz dziękuję za filmik, pewnie bym go sama nie znalazła,bo aż tak tematów nie drążę…A parę ciekawych dla mnie zdań padło…Czas pokaże czy Pan ma rację,ale oby się mylił…
Pozdrawiam!

Ola

Zgadzam się z Tobą! Strategie to jak się nie da zabronić – banować – to ośmieszyć, że jak wierzysz w szkodliwy wpływ 5G i nie przyjmujesz TV-bełkotu to wierzysz w płaską Ziemię, reptilian i tak dalej. Ale coraz więcej ludzi się budzi. Trudno nie zauważyć przesadności zastosowanych środków i trudno nie zauważyć gorliwości, z jaką nasz minister chce wprowadzić szczepionki. Czeka nas z pewnością coś nowego, bo nie da się już więcej żyć w rzeczywistości zniewolenia.

earthling

Innym okiem: Żaden gatunek nie wyrządził nigdy tak wielkiej krzywdy środowisku, planecie, jak człowiek. Żaden inny gatunek nie jest tak zachłanny, że nie zważa na równowgę, którą od grubo ponad stu lat narusza wykładniczo. Kiedy kończyłem szkołę podstawową, Ziemia liczyła 4,5 mld ludzi. W tej chwili jest nas już 7,7 mld. I będzie coraz więcej, bo wielu przywódców wprowadza mechanizmy stymulujące wzrost ludności (taka intencja towarzyszy na przykład programowi 500+). Ludzkość napędzana jest przez prymitywny konsumpcjonizm. Wielu przywódców nawołuje do utrzymania społeczeństw narodowych, do cofnięcia integracji. Wielu ludzi wstrząsa dresz grozy, gdy słyszą – Rząd Światowy.Pytam – dlaczego? Czy nie widzicie, że to co uważacie za zdrową normę jest wciąż eskalującym szaleństwem? Jak to jest, że jeden, wyjątkowy poprzez inteligencję, gatunek, jest gotowy na rzeź innych gatunków, ale także nie waha się przed wycinaniem “swoich”? I Wojna Światowa, II Wojna Światowa, czystki Stalina, Wojna Koreańska, Wietnam, Kambodźa, Afganistan, Irak, Syria…..I ciągle mało….Wciaż coraz doskonalsze metody uśmiercania, zabijania. Skupiamy się na szczegółach. Szczepionki? 5G? COVID19? Drżymy o o to, aby chodzący trup, jakim stała się ludzkość, miał dobrze dobrany kolor szminki, żeby miał pomalowane paznokcie.

Sceptyczna

Nie chciało mi się słuchać tego bełkotu do końca ale zastanawia mnie jedno – skoro Covid nie istnieje to dlaczego od 10 miesięcy nie mam węchu i smaku? Jak to ten starszy Pan wyjaśnił?